PREDSA NÁS NAŠIEL 2017

PREDSA NÁS NAŠIEL 2017

Keď sa v utorok začali schádzať naši najmenší, najväčšie obavy boli, či nás Mikuláš nájde, keď sme všetci v jednej telocvični, teda, či nájde aj tých, ktorí trénujú vo vedľajšej :). Nuž, napriek presviedčaniu, že Mikuláš to určite zvládne, iskierka nedôvery visela vo vzduchu.

No keď sa telocvičňou niekoľkokrát ozvalo hurónske MIKULÁŠ a on sa, aj v sprievode svojej družiny zjavil vo dverách, všetkým spadol kameň zo srdca 🙂 a niektorí sa tuhšie pritlačili k maminmu kolienku, lebo tí čerti, veru nepôsobili príliš mierumilovne, ešteže prišli aj anjeličkovia, ktorí zachraňovali situáciu ako vedeli.Mikuláš sa usadil v kresle a my sme mu mohli ukázať, akí sme šikovní a čo sme sa už naučili. 

Zahanbiť sa nedali ani najmenšie Tekvičky o Loptošoch ani nehovorím, tí boli úplne skvelí. Samozrejme nestačilo ukázať naše športové umenie, detváky dokázali zarecitovať aj zaspievať (Viete si predstaviť ten stres – cca 100 ľudí na vás pozerá? 🙂 ) Mikulášovi pekné básničky a pesničky, Veronika dokonca po nemecky :).

A potom to prišlo, Mikuláš otvoril svoje obrovské vrece a začal rozdávať darčeky, na ktoré sa všetci tešili najviac.

Nasledovalo fotenie s Mikulášom, najprv spoločne a potom jednotlivo, nejaká pamiatka predsa musí ostať, keď sa mikulášsky balíček minie :).

Ďakujeme všetkým, ktorí prispeli k zdarnému priebehu nášho špéééci tréningu, trénerkám Ivetke a Ivici, ich pomocníčkam Olinke, Miriamke, Katke, Laure, čertíkovi Radkovi, dievčatám z družstva starších žiačok za anjelikov a čertíkov, Jožkovi Smolekovi za krásne fotočky a natáčanie a samozrejme vedeniu klubu MBK za štedré darčeky, rodičom za trpezlivosť a ZŠ Bystrická za poskytnuté priestory.

FOTOALBUM ešte veéééľa fotočiek

%d blogerom sa páči toto: