VYDARENÝ VÍKEND

Staršie mini
Trénerka družstva Zuzana Jarinová: “V nedeľu sme dohrávali zápasy vo Zvolene. Čakal nás súper, ktorý doteraz nevyhral ani jeden zápas, takže sa od nás očakávalo, že uspejeme. Dievčatá to v obidvoch zápasoch hneď na začiatku zobrali do svojich rúk a urobili poriadny náskok, takže príležitosť prejaviť sa dostali nakoniec všetky dievčatá a každej z nich sa podarilo skórovať.
V týchto zápasoch sme si mali možnosť vyskúšať herné kombinácie, ktoré sme precvičovali na tréningu .Obidva zápasy sme jasne vyhrali, pričom rozhodnuté bolo už koncom tretej  štvrtiny a štvrtá štvrtina sa v obidvoch zápasoch už len dohrávala. Dievčatá dali v skutočnosti oveľa viac bodov, takže bodové štatistiky sú u niektorých skreslené. Všetky dievčatá si zaslúžia veľkú pochvalu.”
BK ZŠ Zvolen – MBK Ružomberok  4 : 54 (2 : 39) Body MBK Ružomberok: Oravcová M.11, Kajdová S. 10, Synaková 8, Škodová 6, Haláková 4, Ganobiaková 4, Labajová 3, Drapáčová 2, Proftová 2, Mahútová 2, Marešová 2..
BK ZŠ Zvolen – MBK Ružomberok 4 : 55 (4 : 33) Body MBK Ružomberok: Kajdová 20, Synaková 10, Oravcová 6, Kaplaňová 5, Ganobiaková 4, Štefančová 4, Mahútová 2, Šiláková 2, Labajová 2.
Ukážka z prvej štvrtiny prvého zápasu:
Žiačky
Tréner družstva Igor Vanko: Po ceste plnej zákrut sme nastúpili na zápas koncentrovane a prejavilo sa to aj na skóre v prvej štvrtine 4:29. Potom dostávali možnosť si zahrať dievčatá, ktoré hrávajú menej a hra sa vyrovnala.
Do druhého zápasu sme vstúpili, ako keby sa súper mal poraziť sám, súper nás prehadzoval a dával ľahké koše. Po zvýšení hlasu sme sa spamätali a dotiahli zápasy do víťazného konca.
Spokojnosť môžem vyjadriť s útočnou fázou ale obrana bola katastrofálna.
ŽBK Rožňava – MBK Ružomberok
1. zápas 36 :68 (8 :42Body MBK Ružomberok: Sliacka 20, Borovská 11, Korčáková 9, Páteková 8,                      Horváthová 8, Kôrková 6, Kajdová 4, Dvorštiaková 2
2. zápas 44 : 83 (24 : 40Body MBK Ružomberok: Sliacka 30, Borovská 23, Kajdová 9, Páteková 8, Korčáková 6,        Horváthová 3, Kôrková 2, Sušienková 2
Pár ukážok z hry, niektoré fakt excelentné:

Kadetky to majú ťažké, nakoľko sa stretávajú so staršími súperkami, ktoré sú občas nad ich sily. Takéto tvrdé skúsenosti však zoceľujú a my dievčatám držíme palce.

16.02.2019   BKM Junior UKF Nitra – MBK Ružomberok 66:32 (38:11Body MBK Ružomberok: Vrťová 9, Straková 8, Klobušiaková 3

17.02.2019   ŽBK Rožňava – MBK Ružomberok  57:44 (37:19Body MBK Ružomberok: Lukáčová 11, Kubíková 10, Kubáňová 7

Posted on 18. februára 2019, in Nezaradené. Bookmark the permalink. Pridaj komentár.