A SME VO FEBRUÁRI

Prvý februárový víkend bol na zápasy mládeže chudobnejší. Aktívne boli len dve kategórie, ktoré nemuseli ani päty vytiahnuť z Ružomberka, všetko sa hralo doma v našej milovanej Koniarni.

Sobota 2.2.2019 

Žiačky trénera I.Vanku odohrali dva zápasy, ktorých výsledky sú pre nás veľmi lichotivé, no tréner Vanko vidí ešte rezervy vo výkone svojich zverenkýň:

“V oboch zápasoch sme mali skvelé vstupy  a prvé štvrtiny sme vyhrali 23 : 2 a 30 :4, potom nastala strata koncentrácie, nedôrazné bránenie a zakončenie.
V zápase si zahrali schuti všetky dievčatá, ktoré boli k dispozícii a aj sa bodovo presadili. Spokojnosť možno vysloviť s výkonom len v  prvých štvrtinách, výkon v ostatných štvrtinách by sa nám mohol v ďalšom priebehu súťaže vypomstiť.
MBK Ružomberok – ŠŠKB Stará Ľubovňa
  1. zápas: 72 : 33 (35:14) Body MBK Ružomberok: Páteková 22, Sliacka 17, Dubovská 10, Kajdová 8, Kôrková 6, Borovská 4, Hrabušová 3, Macíková 2
  2. zápas 77 : 38 (48:8) Body MBK Ružomberok: Sliacka 24, Pátaková 20, Kajdová 13, Borovská 9, Kôrková 5, Horváthová 4, Hanáková 2

Niekoľko minút zo zápasu od ocina, pána Horvátha 🙂

FOTOGALÉRIA z oboch zápasov od J.Sliackeho.

Sobota a nedeľa 3.2.2019 kadetky

Sobotňajší zápas s BK Klokani Ivanka pri Dunaji bol taký hojdačkový, prvú štvrtinu sme vyhrali o 8bodov, druhú nám súperky naložili o 14, v tretej sme ich my priam deklasovali, keď sme im dovolili dať jediný kôš 26:2 a v poslednej nám zrejme dochádzali sily 16:24, no najmä vďaka kúzelnej 3.štvrtine sme sa z víťazstva radovali my.

MBK Ružomberok : BK Klokani Ivanka pri Dunaji 77:67 (35:41) Body MBK Ružomberok: Kubáňová a Kubíková po 18, Lukáčová a Hrčková po 10

V nedeľu sme mali ťažšieho a najmä skúsenejšieho (staršieho :)) súpera BK Slovan Bratislava, no po prvej štvrtine sme sa tešili z mierneho náskoku, potom dievčatám akoby došla para a prebudili sa až v poslednej štvrtine.

Tréner L.Šaffo to zhrnul takto:

MBK Ružomberok : BK Slovan Bratislava 45:59 (25:39) Body MBK Ružomberok: Kubáňová 16, Lukáčová 8, Kubíková 7

FOTOGALÉRIA zo zápasu v nedeľu

Pár minút z hry na videu:

A čo na hru hovorí kapitánka družstva Sarah Straková?

Posted on 4. februára 2019, in Nezaradené. Bookmark the permalink. Pridaj komentár.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogerom sa páči toto: